Reklama

Wrocław: kolejny etap budowy TAT. Znów zmiana organizacji ruchu! [MAPKA]

02/02/2022 21:53

W sobotę, 5 lutego, ma się planowo rozpocząć kolejny etap budowy Trasy Autobusowo-Tramwajowej na Nowy Dwór. Co to oznacza dla kierowców?

- Rozpoczynamy kolejny etap budowy torowiska tramwajowego na ul. Strzegomskiej. Wykonawca zacznie prace na skrzyżowaniu ulic Strzegomskiej, Gubińskiej oraz Estońskiej. Zmieni się tam organizacja ruchu (patrz: mapka w galerii) - zapowiada Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji.
 
I dodaje, że na Strzegomskiej zostało już wybudowane i zabetonowane blisko pół kilometra torowiska w ramach, na kolejnych odcinkach trwają zaawansowane prace torowe oraz sieciowe. Tramwajem z centrum Wrocławia na Nowy Dwór pojedziemy w przyszłym Roku. Podróż ma trwać około 20 minut.
 
TAT pojedziemy w 2023 roku. W styczniu miasto podpisało umowę na budowę ostatniego odcinka trasy, wzdłuż ulicy Rogowskiej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości