W sobotę, 5 lutego, ma się planowo rozpocząć kolejny etap budowy Trasy Autobusowo-Tramwajowej na Nowy Dwór. Co to oznacza dla kierowców?
- Rozpoczynamy kolejny etap budowy torowiska tramwajowego na ul. Strzegomskiej. Wykonawca zacznie prace na skrzyżowaniu ulic Strzegomskiej, Gubińskiej oraz Estońskiej. Zmieni się tam organizacja ruchu (patrz: mapka w galerii) - zapowiada Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze