Przez blisko 1,5 godziny tramwaje nie kursowały na trasie między Pilczycami i Leśnicą. Powodem wyłączenia tej trasy była awaria jednego z pojazdów. Jak poinformowalo wrocławskie MPK w tramwaju połamał się pantograf.
Na czas usuwania awarii tramwaje linii 3, 10, 20 kursowały skróconą trasą do pętli na Pilczycach. Dalej w kierunku Leśnicy można było pojechać linią autobusową "za tramwaj".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze