Reklama

Wrocławskie zoo odwiedził milionowy gość tego roku. Teraz może tam chodzić za darmo

16/08/2018 14:43

W czwartek rano Wrocławski Ogród Zoologiczny powitał milionową klientkę, którą okazała się pani Lucyna z Jeleniej Góry, która przyjechała do zoo z rodziną. Czekała na nią nagroda.

Na milionową klientkę tuż za bramą główną wrocławskiego zoo czekał z nagrodą prezes Radosław Ratajszczak. Pani Lucyna dostała voucher na bezpłatne wejścia do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego przez cały rok, dla całej rodziny.


- Otwarcie Afrykarium miało miejsce niespełna cztery lata temu, ale zainteresowanie największą biletowaną atrakcją turystyczną w kraju nie maleje. Naszym zwiedzającym nie przeszkodził ani mundial, ani upały - mówi Monika Kaczkowska z ZOO Wrocław.


W weekendy do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego przyjeżdża około 20 tys. gości, głównie turystów, zwłaszcza w okresie letnim. ZOO Wrocław co roku wita milionowego gościa, wręczając mu upominek. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości