W czwartek, po godz. 13, na ulicy Legnickiej, na wysokości placu Jana Pawła II, doszło do wypadku z udziałem motocykla. Kierujący motocyklem 29-latek został przewieziony do szpitala.
– Jadący w kierunku Rynku motocyklista z nieznanych przyczynach stracił panowanie nad swoim pojazdem – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak.
29-latek został przewieziony do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze