We wtorek, przed godz. 10, na pętli Leśnica zespuł się tramwaj. Trzy linie tramwajowe musiały zawracać na wcześniejszej pętli - Pilczyce. MPK Wrocław podstawiło zastępczy autobus.
We wtorkowy poranek nie było przejazdu dla tramwajów między pętlami Pilczyce i Leśnica. Torowisko blokował zepsuty tramwaj. Tramwaje linii 3, 10 i 20 przez pół godziny zawracały na pętli Pilczyce, a między tymi dwoma osiedlami kursował zastępczy autobus.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze