Reklama

Znów wykolejenie na pętli Biskupin. Piątkowa naprawa rozjazdów nie pomogła?

13/05/2019 08:36

Choć po piątkowym wykolejeniu tramwaju na pętli Biskupin naprawa torowiska trwała tam kilka godzin, w poniedziałek rano sytuacja się powtórzyła. Były utrudnienia. 

Z powodu porannego wykolejenia tramwaju na pętli Biskupin, do którego doszło po godzinie 8, tramwaje linii 1, 2, 4 i 10 zawrały na pętli ZOO, przy ul. Kopernika. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji ZOO - Biskupin.


- Na pętli Biskupin doszło do wykolejenia tramwaju numer 10. Powodem było uszkodzone torowisko. Na miejscu są służby, które pracują nad przywróceniem pętli do użytku przez tramwaje MPK. Jak tylko torowisko zostanie naprawione, poinformujemy o tym naszych pasażerów - mówił rano Bartosz Naskręski z MPK Wrocław.

Reklama

Sytuacja wróciła do normy po czterech godzinach. 


AWARIA SIECI TRAKCYJNEJ NA ULICY KRAKOWSKIEJ

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości