Choć po piątkowym wykolejeniu tramwaju na pętli Biskupin naprawa torowiska trwała tam kilka godzin, w poniedziałek rano sytuacja się powtórzyła. Były utrudnienia.
Z powodu porannego wykolejenia tramwaju na pętli Biskupin, do którego doszło po godzinie 8, tramwaje linii 1, 2, 4 i 10 zawrały na pętli ZOO, przy ul. Kopernika. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji ZOO - Biskupin.
- Na pętli Biskupin doszło do wykolejenia tramwaju numer 10. Powodem było uszkodzone torowisko. Na miejscu są służby, które pracują nad przywróceniem pętli do użytku przez tramwaje MPK. Jak tylko torowisko zostanie naprawione, poinformujemy o tym naszych pasażerów - mówił rano Bartosz Naskręski z MPK Wrocław.
Sytuacja wróciła do normy po czterech godzinach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze