W programie 20. Koncertu Noworocznego Tercetu Egzotycznego usłyszymy największe przeboje zespołu, z utworem "Pamelo żegnaj" na czele. Stało się już tradycją, że do udziału w tym koncercie zapraszani są przyjaciele zespołu. Również w tym roku nie może ich zabraknąć.
W zeszłym roku zespół obchodził 50-lecie swojego istnienia. Jest to najdłużej nieprzerwanie działający zespół w Polsce i od początku swojej działalności związany jest z Wrocławiem. Prezydent RP, Bronisław Komorowski decyzją z dnia 14.12.2010 przyznał Pani Izabeli Skrybant– Dziewiątkowskiej Złoty Krzyż Zasługi.
Równocześnie dwóch muzyków Tercetu – Włodzimierz Krakus i Janusz Konefał otrzymało Srebrne Krzyże Zasługi za ponad 40 letnią działalność na rynku muzycznym. Parę dni wcześniej Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Pan Bogdan Zdrojewski przyznał Pani Izabeli Skrybant–Dziewiątkowskiej medal „GLORIA ARTIS”.
Tercet Egzotyczny jest chyba najbardziej utytułowanym zespołem w kraju. W 2002 roku, w uznaniu zasług fonograficznych wytwórnia Polskie Nagrania wręczyła Tercetowi specjalne wyróżnienie w postaci Diamentowej Płyty.
Koncert odbędzie się 26. stycznia 2014, o 19:00 w Sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka. Bilety do kupienia na Eventim.pl oraz w Biurze Podróży „Remedium” przy ul. Piłsudskiego 2.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze