Policjant z Ołbina, będąc po służbie, zatrzymał w Mikrowie mężczyznę, próbującego ukraść tablice rejestracyjne. Jak się okazało, kierował pojazdem pod wpływem alkoholu, ale to nie koniec jego przewinień.
Badanie trzeźwości, przeprowadzone przez policjantów, wykazało w organizmie 39-latka ponad 0,7 promila alkoholu. Mężczyzna prowadził w tym stanie osobowego volkswagena.
Policjanci z Długołęki, analizując monitoring, ustalili, że mężczyzna musi odpowiedzieć za jeszcze jedno przestępstwo: używając pistoletu pneumatycznego, uszkodził szybę w osobowej dacii. Wartość szkód właściciel pojazdu oszacował na 3 tys. zł.
39-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu w sumie do 5 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze