Czy jest tutaj jakiś gospodarz? Wielkie hałdy śmieci witają nas na praktycznie każdym z podwórek - tak wyglą wrocławski "Trójkąt Bermudzki" od kuchni. A przecież podobnych miejsc we Wrocławiu jest mnóstwo!
Oczywiście, można mówić że to wina ludzi, bo sami te śmieci wyrzucają. Ale skoro problem dotyczy tak wielu miejsc we Wrocławiu, to może kłopotem jest nie tylko ludzka mentalność? Może coś w systemie zbiórki śmieci obowiązującym w mieście nie działa? A może miejskie służby nienależycie zmuszają zarządców terenów, by dbali o porządek w miejscach, za które odpowiadają? Jak jest na Waszym podwórku? Podeślijcie zdjęcia na naszym facebooku, albo wyjśijcie e-mailem ([email protected]). chętnie pokażemy je innym. Może odpowiedzialne osoby chociaż trochę się zawstydzą?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze