Reklama

Ależ to są lenie! Który z wrocławskich posłów faktycznie pracuje?

02/07/2023 12:32

Przed wakacyjną przerwą Sejm zbierze się jeszcze tylko trzy razy, po wakacjach - wybory. Czasu, by zaprać się do pracy zostało niewiele. Tymczasem wśród 14 wrocławskich posłów są tacy, którzy od 4 lat nie zadali przy Wiejskiej ani jednego pytania, nie złożyli żadnej interpelacji a liczbę ich wystąpień bez trudu policzymy na palcach...

TAK PRACUJĄ POSŁOWIE Z WROCŁAWIA - KLIKNIJ I ZOBACZ


Trzeba uczciwie przyznać - mamy też takich posłów, którzy pracują naprawdę dużo. Michał Jaros z Koalicji Obywatelskiej złożył w tej kadencji 748 interpelacji, Agnieszka Dziemianowicz - Bąk z Lewicy - 496, Małgorzata Tracz z KO - 435, a Krzysztof Śmiszek z Lewicy - 378. Jacek Protasiewicz z Koalicji Polskiej występował 140 razy na posiedzeniu plenarnym, Krzysztof Tuduj z Konfederacji takich wystąpień ma na koncie 128.


Posłowie PiS znacznie rzadziej zgłaszają swoje propozycje, występują czy zadają pytania. Wyjątkowo sumiennie za to w Sejmie głosują. Paweł Hreniak uczestniczył w 99,85 proc. głosowań, Agnieszka Soin - 99,84 proc., Jacek Świat - 99,68 proc., a Mirosława Stachowiak - Różecka - 99,6 proc.

Reklama

Kto w Sejmie pracował, a kogo można nazwać leniem? Oceńcie sami! Zebraliśmy dane o aktywności poszczególnych wrocławskich posłów - liczbie wystąpień, interpelacji i pytań. Sprawdziliśmy, w ilu komisjach i zespołach pracują oraz jak często brali udział w głosowaniach.


TAK PRACUJĄ POSŁOWIE Z WROCŁAWIA - KLIKNIJ I ZOBACZ


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości