W piątek, 13 stycznia na al. Różyckiego we Wrocławiu samochód osobowy wjechał na torowisko.
MPK we Wrocławiu informuje, że tramwaje linii 9, 17, 33 w obu kierunkach skierowano na ul. Curie-Skłodowskiej, Mickiewicza do pętli Sępolno. Zadysponowano autobusy "za tramwaj" w relacji Piastowska - Sępolno - Piastowska.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze