W sobotę przed godz. 15 na ul. Świdnickiej doszło do stłuczki autobusu MPK z samochodem marki BMW. Nikomu nic się nie stało, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Kierowca BMW jechał od strony Opery do Arkad, a autobus linii 146 - od NFM w prawo, również w kierunku Arkad. Autobus wjechał w tył bmw. Świdnicka w kierunku centrum była chwilowo zablokowana. Nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu interweniowały policja i komisja wypadkowa MPK. Ustalają przyczyny zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze