Reklama

Autobusy wróciły na Buforową. Po kilkunastu godzinach znów jeżdżą objazdem

03/09/2018 18:42

Usprawnienie polegające na puszczeniu autobusów linii 133 przez Buforową w obu kierunkach zakończyło się zaledwie po kilkunastu godzinach. W poniedziałek po południu linia znów zaczęła kursować objazdem przez Morwową, Gazową, Mościckiego i Semaforową.

Zmiana trasy linii 133 wiązała się z rozpoczęciem roku szkolnego. Autobusy mimo wciąż trwającego remontu wróciły na swoją stałą trasę i na przebudowywanym odcinku miały kursować wahadłowo. Niestety okazało się to niewykonalne.


W poniedziałek po południu wrocławskie MPK poinformowało, że z powodu złego stanu nowo otwartej drogi linia 133 wróci na trasę, którą jeździła w wakacje (objazd przez Morwową, Gazową, Mościckiego i Semaforową.


Marek Szempliński, rzecznik prasowy Wrocławskich Inwestycji tłumaczy nam, że do zmiany trasy doszło ze względu na ignorowanie znaku zakazu przez kierowców samochodów osobowych, którzy wjeżdżali na pas dla autobusów i go blokowali.

Reklama

W przeciwnym kierunku pojazdy linii 133 poruszają się bez zmian.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości