Kierowcy, którzy wyruszyli w podróż na Wielkanoc muszą uzbroić się w cierpliwość. Po wypadku trzech osobówek autostrada A4 na Dolnym Śląsku jest zablokowana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby zostały ranne.
Aktualizacja, godz. 16:26 - GDDKiA przekazało, że utrudnienia już się zakończyły.
Wcześniej informowaliśmy:
Do wypadku doszło na 104. kilometrze autostrady A4 między Mikołajowicami a Wądrożem Wielkim (niedaleko Legnicy) na jezdni w stronę Niemiec. GDDKiA przekazuje, że dwie osoby zostały ranne. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 17. Kierowcy mogą kierować się objazdem przez węzeł Wądroże Wielkie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze