Reklama

Awantura na Ołbinie. 33-latek rzucił się z młotkiem na samochód sąsiada

18/08/2017 14:04

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 33-letni mieszkaniec Ołbina, który wszczął awanturę na jednej z klatek schodowych. Mężczyzna zaczepiał sąsiadów, kierując pod ich adresem przeróżne groźby, a wcześniej na podwórku uszkodził jeden z zaparkowanych tam samochodów.

– Do zdarzenia doszło na terenie osiedla Ołbin. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzany awanturował się i młotkiem wybił szybę w aucie sąsiada, a także uszkodził nim maskę pojazdu. Straty, jakie spowodował swoim zachowaniem, oszacowano na kwotę 800 złotych – wylicza asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej komedny.


Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci szybko zatrzymali awanturującego się 33-latka. Podczas badania alkomatem okazało się, że wrocławianin miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna podczas podwórkowej awantury groził pozbawieniem życia i zdrowia co najmniej kilku osobom, a w rozmowie z funkcjonariuszami nie potrafił podać powodów swojego zachowania.

Reklama

Awanturnik z miejsca zdarzenia trafił prosto do policyjnego aresztu. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości