Spore utrudnienia we wtorek po południu czekały na kierowców i pasażerów MPK w centrum Wrocławia. Do godz. 19:30 zablokowane były torowisko i jezdnia na ul. Kołłątaja w kierunku Dworca Głównego.
Brak przejazdu spowodowany był awarią autobusu, który zatrzymał się na torowisku.
W związku ze zdarzeniem MPK wprowadziło następujące zmiany:
Tramwaje linii 5,11 skierowano objazdem przez ul. Krupniczą, Sądową ( trasą linii 4).
Tramwaje linii 2,8,9 skierowano przez Teatralną, Świdnicką.
Autobusy linii K,N pojadą przez ul. Kościuszki, Dworcową, Piłsudskiego.
Około godziny 19:30 udało się udrożnić przejazd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze