Reklama

Awaria przepompowni na ul. Kleczkowskiej

08/05/2009 00:00

Jeden z elementów rurociągu ze ściekami pękł parę minut przed godz. 13.00. Ten odcinek pochodził z przełomu XIX i XX wieku, jest więc bardzo stary. Usuwanie awarii trwało do godziny 17.00.

Rurociągiem odpływały ścieki z północnych osiedli miasta. Nie wiadomo jaka ilość nieczystości dostała się do Odry.


 


Jak powiedział Gazecie Wyborczej rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu Konrad Antkowiak - Awaria wydarzyła się, kiedy większość Wrocławian jest w pracy, więc skutków awarii nikt nie powinien odczuć. Dzięki temu kiedy mieszkańcy wrócą do domów, nie powinni odczuć konsekwencji.


Magdalena Bober, Źródło: Gazeta Wyborcza

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości