Utrudnienia na ul. Grota Roweckiego dla kierowców i pasażerów MPK po awarii rogatek.
Rogatki na przejeździe kolejowym na ul. Grota Roweckiego we Wrocławiu zepsuły się przed godz. 8 w poniedziałek, 27 lutego. Na ulicy w obu kierunkach powstał ogromny korek. O godz. 8.15 awaria została usunięta.
W związku z awarią autobusy MPK Wrocław linii 112 i 113 jeździły objazdem przez ul. Terenową, Pawią i Parafialną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze