W sobotę, tuż przed południem, stan torowiska na placu Powstańców Śląskich sprawił, że ruch tramwajowy został tam wstrzymany. MPK wprowadziło objazdy na czas jego naprawy.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu poinformowało o wprowadzonych w sobotę objazdach, dotyczących na co dzień kursujących przez plac Powstaców Warszawy linii tramwajowych. Doszło tam do awarii torowiska.
Tramwaje linii 0P i 4 , jadące w kierunku Oporowa, "szesnastki" podążające na Tarnogaj oraz linia 33 do Pilczyc kursowały przez Szczytnicką i most Pokoju. Linia 0P nawracała na pętli ZOO. Utrudnienia usunięto o godz. 12.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze