Reklama

Awaria torowiska uniemożliwiała ruch tramwajów w centrum

23/11/2019 12:30

W sobotę, tuż przed południem, stan torowiska na placu Powstańców Śląskich sprawił, że ruch tramwajowy został tam wstrzymany. MPK wprowadziło objazdy na czas jego naprawy. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji we Wrocławiu poinformowało o wprowadzonych w sobotę objazdach, dotyczących na co dzień kursujących przez plac Powstaców Warszawy linii tramwajowych. Doszło tam do awarii torowiska.


Tramwaje linii 0P i 4 , jadące w kierunku Oporowa, "szesnastki" podążające na Tarnogaj oraz linia 33 do Pilczyc kursowały przez Szczytnicką i most Pokoju. Linia 0P nawracała na pętli ZOO. Utrudnienia usunięto o godz. 12.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości