Reklama

Awaria torowiska w centrum miasta. Tramwaje jeżdżą objazdem

08/02/2024 09:21

O godz. 8.45 doszło do awarii torowiska na odcinku od pl. Jana Pawła II do Podwala w kierunku Orląt Lwowskich. Tramwaje niektórych linii jeżdżą objazdem. 

- Naprawa może potrwać do trzech godzin - informuje Katarzyna Pawlak, rzecznik prasowa MPK Wrocław. - Doszło do uszkodzenia podbudowy torowiska, pękła szyna. Będziemy monitorować sytuację na Podwalu. 


Tramwaje linii 14, 15, 21 i 22 jeżdżą objazdem. Linie 14, 15, 21 jeżdżą przez ul. Ruską, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Sądową. Trawmaje linii 22 jadące w stronę Tarnogaju zostały skierowane objazdem od ul. Legnickiej przez TAT do pl. Orląt Lwowskich.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości