O godz. 8.45 doszło do awarii torowiska na odcinku od pl. Jana Pawła II do Podwala w kierunku Orląt Lwowskich. Tramwaje niektórych linii jeżdżą objazdem.
- Naprawa może potrwać do trzech godzin - informuje Katarzyna Pawlak, rzecznik prasowa MPK Wrocław. - Doszło do uszkodzenia podbudowy torowiska, pękła szyna. Będziemy monitorować sytuację na Podwalu.
Tramwaje linii 14, 15, 21 i 22 jeżdżą objazdem. Linie 14, 15, 21 jeżdżą przez ul. Ruską, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Sądową. Trawmaje linii 22 jadące w stronę Tarnogaju zostały skierowane objazdem od ul. Legnickiej przez TAT do pl. Orląt Lwowskich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze