We wtorek rano na ulicy Borowskiej doszło do awarii tramwaju, w wyniku której zablokowane było torowisko tramwajowe w kierunku Gajowej i Parku Południowego. Wprowadzono objazdy i uruchomiono autobusy „za tramwaj”.
Tramwaje linii 31 i 32 w kierunku Gajowej skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego, Małachowskiego, Pułaskiego, pl. Wróblewskiego i Skargi, a nr 8 i 9 w kierunku Gajowej i Parku Południowego jechały objazdem przez ul. Teatralną, Świdnicką, Piłsudskiego, Kołłątaja i Skargi.
Tramwaje linii 15 w kierunku Parku Południowego skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Skargi, Traugutta, Pułaskiego, Piłsudskiego. Uruchomiono autobusy "za tramwaj".
Po godz. 10:30 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze