Reklama

Awaria tramwaju na Borowskiej. Tramwaje jechały objazdem

21/08/2018 10:26

We wtorek rano na ulicy Borowskiej doszło do awarii tramwaju, w wyniku której zablokowane było torowisko tramwajowe w kierunku Gajowej i Parku Południowego. Wprowadzono objazdy i uruchomiono autobusy „za tramwaj”.

Tramwaje linii 31 i 32 w kierunku Gajowej  skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego, Małachowskiego, Pułaskiego, pl. Wróblewskiego i Skargi, a nr 8 i 9 w kierunku Gajowej i Parku Południowego jechały objazdem przez ul. Teatralną, Świdnicką, Piłsudskiego, Kołłątaja i Skargi.


Tramwaje linii 15 w kierunku Parku Południowego skierowano objazdem przez ul. Piłsudskiego, Kołłątaja, Skargi, Traugutta, Pułaskiego, Piłsudskiego. Uruchomiono autobusy "za tramwaj".


Po godz. 10:30 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości