W środę rano na ulicy Kołłątaja doszło do awarii tramwaju, w wyniku której zablokowane było torowisko tramwajowe w kierunku pl. Dominikańskiego. Były duże utrudnienia w ruchu tramwajów.
Tramwaje linii 2 w stronę Biskupina skierowano objazdem przez ul. Świdnicką i Teatralną, a nr 5 (w kierunku Księża Małego) jechały objazdem przez ul. Małachowskiego, Pułaskiego i pl. Wróblewskiego.
Tramwaje linii 8 (kierunek: Karłowice) i 9 (kierunek: Sępolno) skierowano objazdem przez ul. Stawową, Piłsudskiego, Świdnicką i Teatralną.
Tramwaje nr 11 w kierunku (Kromera) skierowano objazdem przez ul. Sądową, Krupniczą i Kazimierza Wielkiego.
Ok godz. 9:38 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze