Reklama

Awaria tramwaju na Kołłątaja. Tramwaje jechały objazdem

22/08/2018 09:34

W środę rano na ulicy Kołłątaja doszło do awarii tramwaju, w wyniku której zablokowane było torowisko tramwajowe w kierunku pl. Dominikańskiego. Były duże utrudnienia w ruchu tramwajów.

Tramwaje linii 2 w stronę Biskupina skierowano objazdem przez ul. Świdnicką i Teatralną, a nr 5 (w kierunku Księża Małego) jechały objazdem przez ul. Małachowskiego, Pułaskiego i  pl. Wróblewskiego.


Tramwaje linii 8 (kierunek: Karłowice) i 9 (kierunek: Sępolno) skierowano objazdem przez ul. Stawową, Piłsudskiego, Świdnicką i Teatralną.


Tramwaje nr 11 w kierunku (Kromera) skierowano objazdem przez ul. Sądową, Krupniczą i Kazimierza Wielkiego.


Ok godz. 9:38 ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości