Do awarii doszło przed godz. 16 w środę, 2 listopada. W sieci trakcji elektrycznej zabrakło prądu i tramwaj tramwaj linii 23 zatrzymał się w rejonie pl. Dominikańskiego we Wrocławiu.
***AKTUALIZACJA, godz. 16.30***
Kilka minut przed godz. 16.30 MPK Wrocław poinformowało o zakończeniu utrudnień. Tramwaje wróciły na stałe trasy.
***
Nie ma przejazdu dla tramwajów przez skrzyżowanie ul. Piotra Skargi i Teatralnej. Tramwaje stoją od Dworca Głównego za Galerię Dominikańską.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze