We wtorek, ok. godz. 14, na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Świdnickiej doszło do awarii tramwaju. Sześć linii kursowało zmienionymi trasami.
W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii OP, 5 (Oporów), 11 (Grabiszyńska), 15 (Poświętne), 31 (Stadion) i 32 (Kozanów) jechały objazdem przez ul. Świdnicką, Podwale i Sądową/pl. Orląt Lwowskich. Ruch na skrzyżowaniu Piłsudskiego ze Świdnicką został już przywrócony i tramwaje powróciły na swoje trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze