Z powodu awarii wodociągowej w poniedziałek robotnicy zamkną część ulicy Grunwaldzkiej tuż koło Mostu Szczytnickiego. Nieczynny będzie prawy pas na jezdni w kierunku centrum. Jak zapowiada MPWiK, utrudnienia zaczną się po porannym szczycie komunikacyjnym.
- Dodatkowo także w poniedziałek będziemy prowadzić prace na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej i ul. Ksawerego Liskego. Zajmiemy fragment ścieżki rowerowej i chodnika - zapowiada MPWiK. - Pieszych, rowerzystów i kierowców prosimy o szczególną uważność w obu miejscach prac. Nasze prace nie będą miały wpływu na komunikację miejską – trasy autobusów i tramwajów nie zostaną zmienione - dodają wodociągowcy.
W obu miejscach prace mogą potrwać do godzin wieczornych.
Z powodu usuwania awarii w poniedziałek od godziny 9.00 do 14.00 wody może nie być w następujących budynkach:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze