Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji poinformowało, że w piątek, 10 sierpnia, na dwóch wrocławskich osiedlach może nie być wody. Trwa usuwanie awarii.
Z powodu prowadzenia prac przy usuwaniu awarii na sieci wodociągowej w godzinach od 08:00 do 14:00 na osiedlach Leśnica i Ratyń może nastąpić obniżenie ciśnienia wody łącznie z jej chwilowymi zanikami.
Do godz. 14:00 wody może nie być na ulicach Jacka Kaczmarskiego 7-9 i Rybackiej (7-9, nieparzyste numery od 11 do 13, 17).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze