Niebezpieczny ładunek znaleźli pracownicy budowy przy ul. Sienkiewicza. Bomba o wadze 50 kilogramów została wydobyta przez saperów.
Akcja saperów na osiedlu Ołbin we Wrocławiu. Bombę o wadze 50 kilogramów znaleźli pracownicy budowy w wykopie pod garaż przy ul. Sienkiewicza. Na miejsce przyjechali saperzy, którzy ponieśli niebezpieczny ładunek i zapakowali do samochodu. Około godz. 13.30 konwój ruszył w stronę poligonu, by tam zniszczyć bombę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze