W rejonie ulic Osobowickiej, w czwartek późnym wieczorem, doszło do awarii sieci energetycznej. Mieszkańcy dwóch ulic muszą uzbroić się w cierpliwość: prąd wróci do budynków dopiero po godz. 12.
Spółka Tauron Dystrybucja, odpowiadająca za dostawy prądu na terenie Wrocławia, informuje, że prądu przy ulicach Serbskiej i Słowackiej nie ma dokładnie od godz. 22.09. Zapowiada, że usunie awarię do godz. 12.15.
Prądu do tego czasu nie będzie pod adresami Słowacka 6, 8 i 10 oraz Serbska 6-17.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze