Reklama

Całonocna awaria energetyczna. Prąd wróci do budynków dopiero po południu

31/08/2018 08:37

W rejonie ulic Osobowickiej, w czwartek późnym wieczorem, doszło do awarii sieci energetycznej. Mieszkańcy dwóch ulic muszą uzbroić się w cierpliwość: prąd wróci do budynków dopiero po godz. 12.

Spółka Tauron Dystrybucja, odpowiadająca za dostawy prądu na terenie Wrocławia, informuje, że prądu przy ulicach Serbskiej i Słowackiej nie ma dokładnie od godz. 22.09. Zapowiada, że usunie awarię do godz. 12.15.


Prądu do tego czasu nie będzie pod adresami Słowacka 6, 8 i 10 oraz Serbska 6-17. 


Więcej komunikatów na piątek, 31 sierpnia, tutaj

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości