Reklama

Cały Wrocław szukał 11-letniego Kewina

28/03/2017 11:16

Kilka godzin trwały poszukiwania 11-letniego chłopca, który w poniedziałek po południu oddalił się samowolnie z samochodu rodziców zaparkowanego na wrocławskich Krzykach. Do wieczora dziecka szukali wspólnie policjanci, strażnicy miejscy pracownicy MPK oraz taksówkarze.

– Działania poszukiwawcze policjanci rozpoczęli niezwłocznie po tym, jak mama po godzinie 17.00 zgłosiła zaginięcie swojego 11-letniego synka. Według uzyskanej informacji chłopiec oddalił się z samochodu, zaparkowanego na wrocławskich Krzykach – mówi asp. szt. Paweł Petrykowski z wrocławskiej policji.


Informacja o zaginięciu chłopca natychmiast trafiła do wszystkich wrocławskich komisariatów. W poszukiwaniach pomagali też strażnicy miejscy, operatorzy miejskiego monitoringu, pracownicy MPK i taksówkarze.

Reklama

Dzięki kamerom miejskiego monitoringu, w godzinach wieczornych, udało się ustalić, że poszukiwany chłopiec przebywa w okolicach wrocławskiego rynku. Odnaleziony 11-latek, cały i zdrowy został przekazany mamie.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości