Reklama

Co oni wyprawiają! Para pływała nago w Odrze w centrum Wrocławia!

26/06/2023 14:46

Niecodzienne sceny rozegrały się w poniedziałkowy poranek przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego w centrum Wrocławia. Para młodych ludzi postanowiła się rozebrać i wskoczyć popływać w Odrze. 

Jak opisuje nasz Czytelnik wszystko działo się po godz. 6 rano. - W końcu są wakacje, lato się zacząło i miłość się rozwija - skomentował wrocławianin.


Z jego relacji wynika, że kobieta i mężczyzna rozebrali się i pływali w rejonie Bulwaru Xawerego Dunikowskiego.


Zdjęcie, które Czytelnik zamieścił na Facebooku od razu wzbudziło sensację i mnóstwo komentarzy. "Bo żyć trzeba tak, żeby było później co wspominać" - skomentowała pani Halina. "Miłość jest piękna i nic jej nie przeszkadza" - napisała pani Małgorzata.

Reklama

Jednak czy w tym miejscu na pewno można się kąpać i to w dodatku nago? - Mamy do czynienia z wykroczeniami - odpowiada nam Piotr Szereda ze Straży Miejskiej Wrocławia.


- Zgodnie z kodeksem wykroczeń kto kąpie się w miejscu, w którym jest to zabronione podlega karze grzywny do 250 zł, albo karze nagany. Cały wrocławski węzeł wodny to miejsce, gdzie nie wolno się kąpać. Nie są to kąpieliska - zaznacza i dodaje, że zakochani złamali również inny paragraf - W tym miejscu osoby kąpiące się nago dopuszczają się nieobyczajnego wybryku. To również jest czyn zabroniony, zagrożony karą do 1500 złotych.

Reklama

Jak podkreśla pracownik Straży Miejskiej, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Całe szczęście, że w tym przypadku nikomu nic się nie stało.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości