Reklama

Dawne schronisko dla bezdomnych kobiet do wyburzenia. Miasto widzi tu biurowiec

05/03/2024 10:58

Urząd miejski chce sprzedać budynek dawnego schroniska dla bezdomnych kobiet przy skrzyżowaniu ul. Strzegomskiej i Stacyjnej, tuż obok stacji Wrocław - Mikołajów. Budynek ma zostać zburzony. Nowy właściciel będzie mógł w jego miejscu postawić apartentowiec, biurowiec albo sklepy.

Schronisko dla kobiet wyprowadziło się stąd przed rokiem. Teraz oferta sprzedaży nieruchomości pojawiła się w sieci. Na razie nie ma wyznaczonej daty przetargu, ani ceny. - Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na terenie nieruchomości będzie możliwa zabudowa zamieszkiwania zbiorowego oraz usługi - informuje urząd miejski. Te usługi to np. biura, handel, gastronomia, poradnie medyczne, obiekty edukacje, rozrywkowe, ale i miejsca drobnej produkcji.


Urzędnicy pokazują też swoją wizję zabudowy tego terenu. Wiadomo, że nowy budynek nie może mieć mniej niż 25 ani więcej niż 40 metrów wysokości. Może zająć maksymalnie 55 procent całej działki. KLIKNIJ I ZOBACZ WIZJĘ NOWYCH BUDYNKÓW

Reklama


 


 


g

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości