Reklama

Długi weekend bez ofiar śmiertelnych na dolnośląskich drogach

16/08/2017 12:02

Od piątku do wtorku na drogach naszego województwa nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Funkcjonariusze ujawnili i zatrzymali 158 nietrzeźwych kierujących.

Pięć dni długiego sierpniowego weekendu na dolnośląskich drogach przebiegło dość spokojnie. W tym czasie doszło na Dolnym Śląsku do 37 wypadków, w których 49 osób odniosło obrażenia. Brak rozwagi, nadmierna prędkość, nieprawidłowe manewry i nieustąpienie pierwszeństwa, to wciąż główne przyczyny zdarzeń drogowych.


Co ważne, w okresie długiego weekendu nie odnotowano wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Dolnośląscy policjanci prow ujawnili i zatrzymali 158 osób, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu.

Reklama

W ciągu czterech minionych dni funkcjonariusze przeprowadzili ponad 6 i pół tysiąca różnego rodzaju interwencji. W wyniku prowadzonych działań, zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 349 osób. W ręce policjantów wpadło też 105 poszukiwanych.


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości