Reklama

Dolnośląscy policjanci dostaną nowe radiowozy (ZDJĘCIA, FILM)

25/10/2016 17:26

Dolnośląscy policjanci już wkrótce otrzymają nowe radiowozy. Wśród 37 samochodów znajdą się zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane radiowozy.

- Radiowozy, które niebawem trafią do policjantów z wielu jednostek garnizonu dolnośląskiego są obecnie w końcowej fazie przygotowań na terenie Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – poinformował asp. szt. Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji.


Ł ącznie zakupiono 37 pojazdów. Zakup został finansowany ze środków budżetowych policji oraz pieniędzy pochodzących od samorządów powiatów: wrocławskiego, lwóweckiego, świdnickiego, głogowskiego, oleśnickiego, strzelińskiego, średzkiego, trzebnickiego, dzierżoniowskiego, jaworskiego, lubińskiego, polkowickiego jeleniogórskiego oraz zgorzeleckiego. N a drogach tych powiatów będziemy mogli zobaczyć nowe radiowozy marki: Kia Ceed, Opel Corsa oraz nieoznakowaną Skodę Octavie wyposażoną w wideorejestrator.

Reklama


- Samochody są niewątpliwie ważnym elementem mającym wpływ na funkcjonowanie Policji, te będą kolejnym znacznym wzmocnieniem technicznym funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego w codziennej służbie – zauważa asp. szt. Łukasz Dutkowiak.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości