Dolnośląscy policjanci już wkrótce otrzymają nowe radiowozy. Wśród 37 samochodów znajdą się zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane radiowozy.
- Radiowozy, które niebawem trafią do policjantów z wielu jednostek garnizonu dolnośląskiego są obecnie w końcowej fazie przygotowań na terenie Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – poinformował asp. szt. Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji.
Ł ącznie zakupiono 37 pojazdów. Zakup został finansowany ze środków budżetowych policji oraz pieniędzy pochodzących od samorządów powiatów: wrocławskiego, lwóweckiego, świdnickiego, głogowskiego, oleśnickiego, strzelińskiego, średzkiego, trzebnickiego, dzierżoniowskiego, jaworskiego, lubińskiego, polkowickiego jeleniogórskiego oraz zgorzeleckiego. N a drogach tych powiatów będziemy mogli zobaczyć nowe radiowozy marki: Kia Ceed, Opel Corsa oraz nieoznakowaną Skodę Octavie wyposażoną w wideorejestrator.
- Samochody są niewątpliwie ważnym elementem mającym wpływ na funkcjonowanie Policji, te będą kolejnym znacznym wzmocnieniem technicznym funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego w codziennej służbie – zauważa asp. szt. Łukasz Dutkowiak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze