Reklama

Donald Tusk: Teraz spotykamy się we Wrocławiu

05/06/2023 09:46

Od jutra znowu będę w mojej robocie z Polakami. Będziemy spotykali się na placach i ulicach, będzie nas coraz więcej - zapowiedział podczas Marszu 4 czerwca w Warszawie przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Jak dodał, pierwsze spotkanie po niedzielnym marszu planuje we Wrocławiu.

Gdzie i kiedy odbędzie się wiec wyborczy Donalda Tuska we Wrocławiu? Miejsca na razie nie wybrano. Są za to możliwe daty. To 19 lub 20 czerwca. Na te dwa dni Platforma Obywatelska planuje cykl spotkań ze swoimi liderami na całym Dolnym Śląsku - będze to trzynaste województwo, jakie odwiedzą politycy w ramach akcji "Tu jest przyszłość". 


- Konkretnego miejsca spotkania z Donaldem Tuskiem jeszcze nie ustaliliśmy - słyszymy w biurze dolnośląskiej Platformy Obywatelskiej. Pewna jest tylko data.


We Wrocławiu na pewno odbędzie się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej z udziałem lidera PO. Samo spotkanie z Donaldem Tuskiem z mieszkańcami może się jednak odbyć w którymś z mniejszych miast regionu. - Akcja "Tu jest przyszłość" odbywała się już w dwunastu województwach i zawsze obowiązywała tam zasada, że spotkanie z Donaldem Tuskiem nie odbywało się w stolicy regionu, ale w mniejszej miejscowości - tłumaczą działacze Platformy. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, czy tak samo będzie w przypadku Wrocławia i Dolnego Śląska. Szczegóły maja zostać ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni.

Reklama

 


r

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości