Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę. Po zderzeniu ciężarówek przewożone przez jedną z nich drewno wysypało się na jezdnię i zablokowało przejazd.
Dwie ciężarówki zderzyły się w sobotę, 24 czerwca, po godz. 1. Do wypadku doszło na drodze S8 pomiędzy węzłem Łozina i węzłem Oleśnica Zachód. Jedna osoba została ranna. Z jednej z ciężarówek wysypało się przewożone drewno. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana przez kilka godzin. Przed godz. 9 przejazd jest utrudniony: samochody mogą poruszać się lewym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze