W poniedziałkowy poranek były duże utrudnienia dla pasażerów MPK i kierowców w rejonie Sępolna i Biskupina. Ok. godz. 2.30 drzewo upadło tam na torowisko, zrywając jednocześnie trakcję.
W czasie prac porządkowych pasażerowie musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami. Były korki i objazdy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Aby zapanować nad sytuacją, MPK Wrocław uruchomiło trzy awaryjne linie autobusowe, a tramwaje kursowały tymczasowymi trasami. Sytuacja wróciła do normy w południe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze