Z powodu wichury doszło do uszkodzenia sieci energetycznej we Wrocławiu. Bez prądu jest kilkadziesiąt ulic. Sytuacja wróci do normy nawet za kilka godzin.
Tauron Dystrybucja informuje, że z powodu awarii sieci enegetycznej bez prądu będą ulice:
Do godz. 14: Karłowice, Poświętne, Widawa, Pracze Widawskie, Lipa Piotrowska i Świniary.
Do 14.15: część dzielnic Psie Pole i Śródmieście
Do 14.30: ul. Kłokoczycka, Pawłowicka, Ruciana, Azaliowa, Daliowa, Malwowa, Liliowa, Krokusowa, Przedwiośnie, Starodębowa, Chmielna, Przebiśniegowa, Konwaliowa, Forsycjowa, Białych Goździków, Czerwonych Maków, Złotej Lilii, Bratkowa, Szafranowa, Szarotkowa, Sasankowa, Złocieniowa, Jaśminowa, Stokrotkowa, Mieczykowa, Jeziorowa, Nagietkowa, Astrowa, Barwinkowa, Przylaszczkowa, Mirtowa, Kwiatowa, Widawska
Do 17.15: ul. Dolnobrzeska, Młodzieżowa, Krępicka, Mokrzańska, Prochowicka, Junacka, Wińska, Ulowa, Smolna, Polkowicka, Owczarska, Niemkińska, Watowa, Lubiąska, Szczepanowska, Modrzewiowa, Małoszyńska, Eluarda, Niepierzyńska, Mojęcicka, Szpilkowa, Świerkowa, Chobieńska, Woronowicka, Krzelowska, Sosnowa
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze