W poniedziałek, 9 marca, w centrum Wrocławia zabrakło prądu. Problemy z zasilaniem ma m.in. Uniwersytet Wrocławski.
Problemy z dostawą energii wystąpiły w rejonie ulic Sądowej, Podwala, Świebodzkiej, Łąkowej, Muzealnej i Druckiego-Lubeckiego oraz placu Muzealnego, a także ulic Szewskiej, Kuźniczej, Nożowniczej, Pomorskiej, Kotlarskiej, Rostafińskiego, Łokietka, Uniwersyteckiej, Paulińskiej, Wąskiej, Tamki, Rydygiera, Łaciarskiej, Grodzkiej i Brodatego oraz placów św. Macieja, Uniwersyteckiego i Nankiera.
Brak prądu odczuli przede wszystkim studenci oraz pracownicy budynków Uniwersytetu Wrocławskiego znajdujących się w tej części miasta. Jak donoszą, brak prądu znacznie utrudnia prowadzenie zajęć.
Usunięcie awarii przewidywane jest na godzinę 13:15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Zabraknąć to może towaru w sklepie ale nie prądu. Po prostu ze względu na awarię nie było napięcia zasilającego i tyle.