Reklama

Duża awaria w centrum Wrocławia. Uczelnie bez prądu

09/03/2026 12:08

W poniedziałek, 9 marca, w centrum Wrocławia zabrakło prądu. Problemy z zasilaniem ma m.in. Uniwersytet Wrocławski.


Problemy z dostawą energii wystąpiły w rejonie ulic Sądowej, Podwala, Świebodzkiej, Łąkowej, Muzealnej i Druckiego-Lubeckiego oraz placu Muzealnego, a także ulic Szewskiej, Kuźniczej, Nożowniczej, Pomorskiej, Kotlarskiej, Rostafińskiego, Łokietka, Uniwersyteckiej, Paulińskiej, Wąskiej, Tamki, Rydygiera, Łaciarskiej, Grodzkiej i Brodatego oraz placów św. Macieja, Uniwersyteckiego i Nankiera.

Brak prądu odczuli przede wszystkim studenci oraz pracownicy budynków Uniwersytetu Wrocławskiego znajdujących się w tej części miasta. Jak donoszą, brak prądu znacznie utrudnia prowadzenie zajęć.

Reklama

Usunięcie awarii przewidywane jest na godzinę 13:15.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/03/2026 12:21
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Qutass 2026-03-09 16:07:00

    Zabraknąć to może towaru w sklepie ale nie prądu. Po prostu ze względu na awarię nie było napięcia zasilającego i tyle.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości