Reklama

Dwa nowe bary plenerowe we Wrocławiu. Jeden na wzgórzu, drugi nad stawem [ZDJĘCIA]

30/05/2020 10:44

Po tym, jak rząd pozwolił na wznowienie działalności gastronomii i klubów po kwarantannie, ruszył we Wrocławiu sezon plenerowe bary, powstające zazwyczaj nad Odrą. Już wkrótce będzie można zrelaksować się w dwóch nowych lokalizacjach, tym razem bez rzecznego klimatu - na Oporowie i na Gaju. 

Oba miejsca są już po nieoficjalnym starcie, a ich oficjalne otwarcie z atrakcjami dla mieszkańców zaplanowane jest na przyszły weekend. Przy ul. Harcerskiej 25, nad kąpieliskiem na wrocławskim Oporowie, powstał Bikini Beach Bar. Będzie tam można napić się piwa i drinków na leżakach przy relaksującej muzyce. W dzień otwarcia w planie są występy didżejskie, a dla dzieci kącik zabaw, dmuchaniec, animacje, wata cukrowa i mini popcorn. Inauguracja w piątek, 19 czerwca, o godz. 14.


CZYTAJ TEŻ: KUBA WOJEWÓDZKI OTWORZYŁ RESTAURACJĘ WE WROCŁAWIU

Reklama

Dzień później, również o godz. 14, na Wzgórzu Gajowym przy ul. Bardzkiej, ruszy Gaj Chillout Bar, z podobną ofertą. Oprócz drinkowania przy stolikach pod parasolami można tam rozważyć relaks na hamakach. Na dobry, sobotni początek przygotowano klimatyczny mini koncert akustyczny, animacje, trampolinę i kącik dla dzieci. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości