Uwaga kierowcy! Na autostradzie A4 między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz w kierunku Wrocławia doszło dwóch wypadków. Najpierw zderzyły się cztery osobówki, a później na tym samym pasie trzy ciężarówki.
- Na miejscu są już służby, droga została już zamknięta, ponieważ na jezdni są rozlane płyny eksploatacyjne. Prosimy o ostrożność! - apeluje portal "Oława na sygnale". Zalecany objazd na węźle Brzezimierz na DW 396 natępnie DK94. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 11.
Przed godziną 9 rano na 178 kilometrze trasy doszło do zderzenia trzech ciężarówek. Jedna osoba została poszkodowana. Objazd na węźle Brzezimierz na DW 396 na DK94.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze