W piątek po południu na drodze krajowej nr 8 w rejonie Szalejowa Górnego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku wypadku trzy osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala
Do zdarzenia doszło w piątek, 19 września, około godziny 14 na 32. kilometrze drogi krajowej nr 8, w rejonie miejscowości Szalejów Górny, na odcinku Kłodzko – Kudowa. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą w kierunku Roszyc. W groźnym zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy osobowe: toyota, kia i volkswagen. Dwa pierwsze z nich zostały totalnie zniszczone, bowiem auta te częściowo zderzyły się czołowo.
W sumie samochodami podróżowało siedem osób. Trzy z nich, w tym dziecko, zostały ranne i trafiły do szpitala.
Wypadek spowodował znaczne utrudnienia na jednej z głównych tras komunikacyjnych Dolnego Śląska. Najpierw trasa była zablokowana, a potem służby wprowadziły ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały około 3 godziny.
Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające okoliczności i przyczyny wypadku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego unika sią podawania narodowości kierowców . Wielu obcych jeździ teraz za kierownicami pojazdów - od osobowych, Taxi, busami dostawczymi, co najgorsze tramwajami, autobusami i TIRami. Kiedyś obowiązywała ścieżka doświadczenia zawodowego. teraz wystarczy kurs i "jazda". Efektem tego stanu są coraz liczniejsze wypadki i ofiary
Dlaczego unika sią podawania narodowości kierowców . Wielu obcych jeździ teraz za kierownicami pojazdów - od osobowych, Taxi, busami dostawczymi, co najgorsze tramwajami, autobusami i TIRami. Kiedyś obowiązywała ścieżka doświadczenia zawodowego. teraz wystarczy kurs i "jazda". Efektem tego stanu są coraz liczniejsze wypadki i ofiary
Dlaczego unika sią podawania narodowości kierowców . Wielu obcych jeździ teraz za kierownicami pojazdów - od osobowych, Taxi, busami dostawczymi, co najgorsze tramwajami, autobusami i TIRami. Kiedyś obowiązywała ścieżka doświadczenia zawodowego. teraz wystarczy kurs i "jazda". Efektem tego stanu są coraz liczniejsze wypadki i ofiary
Dlaczego unika sią podawania narodowości kierowców . Wielu obcych jeździ teraz za kierownicami pojazdów - od osobowych, Taxi, busami dostawczymi, co najgorsze tramwajami, autobusami i TIRami. Kiedyś obowiązywała ścieżka doświadczenia zawodowego. teraz wystarczy kurs i "jazda". Efektem tego stanu są coraz liczniejsze wypadki i ofiary