Na autostradowej obwodnicy Wrocławia w rejonie węzła Wrocław Lotnisko doszło do dwóch wypadków,w których łącznie brały udział cztery samochody. Utworzył się korek na odcinku ponad 6 km.
- W sumie do dwóch zdarzeń doszło między węzłem Wrocław Zachóda węzłem Wrocław Lotnisko. - Do kolizji między dwoma pojazdami, fordem a audi doszło na prawym pasie ruchu w okolicy węzła Wrocław Lotnisko, w kierunku Warszawy. Jeden z kierowców nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i doszło do zderzenia. Następnie kierujący skodą, który widząc to co się dzieje przed nim próbował uniknąć najechania na pojazdy i wykonał manewr zmiany pasa z prawego na środkowy, nie ustępując pierwszeństwa toycie i doszło do zderzenia - poinformował mł. asp. Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.
Na szczęście w żadnych z tych zdarzeń nik nie został poszkodowany. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Dwa pasy ruchu są zablokowane w kierunku Warszawy. Służby czekają na przyjazd lawety, żeby móc uprzątnąć pojazdy i przywrócić ruch.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze