Reklama

Dwójka nastolatków uciekła z domu. Znaleźli ich policjanci

02/08/2017 13:22

Wrocławscy policjanci odnaleźli dwóch nieletnich, którzy oddalili się od domu. Chłopcy w wieku 13 i 14 lat zostali zauważeni po północy przez funkcjonariuszy policji na jednej z ulic we Wrocławiu.

We wtorek około godz. 22.30 funkcjonariusze policji we Wrocławiu otrzymali informację o dwóch nieletnich chłopcach w wieku 13 i 14 lat, którzy mieli oddalić się od miejsca zamieszkania. Ok. godz. 0.30 policjanci zauważyli na alei Piastów dwóch chłopców, którzy odpowiadali rysopisom poszukiwanych.

Kiedy jeden z nich dostrzegł funkcjonariuszy, nagle przyśpieszył kroku, a policjanci zatrzymali ich, aby sprawdzić, co robią o tej porze  w tym miejscu.

Funkcjonariusze ustalili, że zgłoszono ich zaginięcie. Młodzi chłopcy nie potrafili odpowiedzieć na pytanie, dlaczego opuścili dom. Policjanci przekazali nastolatków pod opiekę matce.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości