Dzisiaj, około 15.30 na Powstańców Śląskich na wysokości hotelu Plus Wrocław zapalił się tramwaj. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.
- Do pożaru doszło w drugim wagonie tramwaju linii 2, jadącego w stronę centrum. Być może doszło do zwarcia w silniku prądu stałego - mówi Katarzyna Pawlak, rzecznik prasowa MPK Wrocław.
Na miejscu nie ma już utrudnień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze