Reklama

Dziewczyna wypadła z tramwaju w trakcie jazdy. Nagle otworzyły się drzwi [ZDJĘCIA]

03/06/2017 15:46

W sobotę ok. godz. 15.30 z tramwaju linii 10, jadącego z Rynku w kierunku pl. Jana Pawła II, wypadła młoda kobieta. Jest w szpitalu. Prawdopodobnie tramwaj był przepełniony, ale ostatecznie przyczyny wypadku ustalą policja i komisja wypadkowa MPK.

25-latka wypadła z tramwaju prosto na ulicę, pod nadjeżdżające samochody. Na szczęście nie doszło do tragedii. Świadkowie twierdzą, że podczas jazdy nagle otworzyły się drzwi, przy których stała dziewczyna. Pasażerka straciła równowagę i upadła na jezdnię. Z obrażeniami trafiła do szpitala. Na ul. św. Mikołaja, między Rynkiem i pl. Jana Pawła II, są utrudnienia w ruchu.


Od wczoraj we Wrocławiu trwa czarna seria wypadków tramwajowych. W piątek wieczorem doszło do poważnego zdarzenia na pl. Społecznym.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości