Wolontariusze z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą w niedzielę na ulicach już od świtu, ale główne koncerty 34. Finału WOŚP rozpoczną się dopiero o godzinie 13. Miejsce? Rynek.
Cel 34. Finału WOŚP to diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów. Akcji przyświeca hasło "Zdrowe brzuszki naszych dzieci".
We Wrocławiu działa w tym roku aż jedenaście sztabów, które koordynują działania wolontariuszy i organizują lokalne atrakcje. Mniejsze, lokalne wydarzenia zaplanowane są w całym mieście. Ale to Rynek ma się zamienić w prawdziwe centrum atrakcji, oferujące nie tylko emocje muzyczne. Na gości czekają spotkania z ciekawymi osobistościami, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Dodatkowo na płycie Rynku rozmieszczone zostaną liczne stoiska wystawców. Będzie można tam poznać działalność lokalnych organizacji, zobaczyć pokazy służb ratowniczych, skorzystać z interaktywnych zabaw oraz spróbować przysmaków z food trucków.
Na scenie pojawi się m.in. Bakshish - legenda polskiego reggae! Jednym z kluczowych punktów programu będzie występ Mariusza Dziubka z formacją obecną na najważniejszych wydarzeniach artystycznych w Polsce. Pod batutą maestra orkiestra zaprezentuje projekt łączący symfoniczne brzmienie z energią muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawią się także goście specjalni: Kamil Bednarek, Maria Sadowska, Adrian Łabanowski, Marta Kołodziejczyk (Martella) oraz Michał Bober. - Specjalnie przygotowane aranżacje sprawią, że będzie to jeden z najbardziej widowiskowych momentów finału - obiecują organizatorzy.
Na zakończenie niebo nad Wrocławiem rozświetli tradycyjne Światełko do Nieba (godz. 20.00).
13:00–13:05 – Otwarcie
13:05–13:35 – MARCUS ARENT
14:15–15:00 – BNDK
15:05–16:30 – KOBIETY MAJĄ GŁOS!
17:00–18:00 – BAKSHISH
18:30–20:45 – MARIUSZ DZIUBEK Z RZAWP ORAZ GOŚCIE
20:00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Weź powiedz to ludziom których dzieci żyją dzięki urzadzeniom medycznym kupionym z pieniędzy z tej zbiórki.
Weź zapytaj rodziców, których dzieci żyją dzięki urządzeniom medycznym kupionym z pieniędzy z tej zbiórki, czy zastanowili się kiedyś czy organy nadzorujące działalność Fundacji kiedykolwiek prześwietliły na tyle dobrze tą Fundację, by stwierdzić, czy za te pieniądze rzeczywiście nie można by było kupić jeszcze więcej tego sprzętu. Nie? Bo dla tych rodziców liczy się życie tylko ich własnych dzieci, a co tam, że w rzeczywistości może być jeszcze więcej pieniędzy na ten sprzęt i te dzieci, które czekają na ten sprzęt nigdy go nie dostaną i umrą bo Fundacji nikt jeszcze nie prześwietlił zbyt dobrze ? To takie zjawisko klapek na oczy
Borewicz obudź się i wstawaj! Zesrałeś się! Może 30 procent uzbieranego hajsu trafi na działalność statutową. Reszta to "koszta własne", czyli pranie siana i rozdysponowanie pomiędzy swoimi. Owsiak obiecał że odejdzie ale jak widać słowa nie dotrzymał. A szkoda... A ile razy nie byłem w szpitalu, lub w odwiedzinach to jakoś nie widziałem żadnego sprzętu od WOŚPu. Ale za to słyszałem i mam świadomość o wielu aferach z nimi!
Sutryk to zamiast zabraniać fajerwerków lepiej by zrobił jak by nie dopuścił do tej pseudo imprezy w mieście. To tylko generuje zbędne koszty dla podatników a pożytku nie ma żadnego.
Weź powiedz to ludziom których dzieci żyją dzięki urzadzeniom medycznym kupionym z pieniędzy z tej zbiórki.
Weź zapytaj rodziców, których dzieci żyją dzięki urządzeniom medycznym kupionym z pieniędzy z tej zbiórki, czy zastanowili się kiedyś czy organy nadzorujące działalność Fundacji kiedykolwiek prześwietliły na tyle dobrze tą Fundację, by stwierdzić, czy za te pieniądze rzeczywiście nie można by było kupić jeszcze więcej tego sprzętu. Nie? Bo dla tych rodziców liczy się życie tylko ich własnych dzieci, a co tam, że w rzeczywistości może być jeszcze więcej pieniędzy na ten sprzęt i te dzieci, które czekają na ten sprzęt nigdy go nie dostaną i umrą bo Fundacji nikt jeszcze nie prześwietlił zbyt dobrze ? To takie zjawisko klapek na oczy