Ogromne utrudnienia dla kierowców na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Na wysokości Żernik trwają prace drogowe, wprowadzono ruch wahadłowy.
Utrudnienia najprawdopodobniej związane są z wprowadzeniem przez drogowców ruchu wahadłowego (na wysokości Żernik). Korek tworzy się zarówno od strony Wrocławia i Strzelina. Nie wiadomo jak długo jeszcze potrwają utrudnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze