Reklama

Groźna kolizja na mostach Chrobrego. Interweniowała straż pożarna [ZDJĘCIA]

30/06/2017 20:46

W piątek, kilka minut po godzinie 16 na mostach Chrobrego, łączących Sępolno ze Swojczycami, doszło do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do kolizji doszło w trakcie ogromnej ulewy, na drodze prowadzącej w kierunku centrum. Kierowca volskwagena golfa nie zachował ostrożności w czasie intensywnych opadów i wjechał w znajdującą się przed nim toyotę, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej, które nie musiały jednak interweniować z użyciem sprzędu technicznego, a jedynie usunęły skutki wycieku płynów z uszkodzonych pojazdów. Dużo pracy nie mieli również ratownicy medyczni, bo uczestnicy zdarzenia odnieśli niegroźne obrażenia.

Na mostach Chrobrego i Swojczycach tworzyły się spore korki, bowiem służby zajęły znaczną część pasa prowadzącego do centrum. Utrudnienia trwały około godzinę, a po tym czasie sytuacja wróciła do normy.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości