Do wypadku doszło tuż po godzinie 10:00 na skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Konadorskiej.
Osobowy mercedes zderzył się tam z osobową toyotą. Jak informują wrocławscy policjanci, kierowca mercedesa jadąc ulicą Swobodną od strony Powstańców Śląskich w kierunku Dworca Głównego PKP, zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie z ulicą Komandorską. Wtedy w jego bok uderzyła kobieta nadjeżdżająca ulicą Komandorską od strony ulicy Piłsudskiego. Siła uderzenia była tak duża, że jej auto praktycznie nadaje się teraz do kasacji, ale na szczęście nie odniosła obrażeń.
Kierowca mercedesa - którego badają ratownicy medyczni - przyznał się do wymuszenia pierwszeństwa i został ukarany przez policjantów mandatem. Rozbite samochody zostały zepchnięte na pobocze i ruch na skrzyżowaniu Swobodnej i Komandorskiej odbywa się już bez większych utrudnień.
Miejsce w którym doszło do wypadku:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze