Reklama

Groźny wypadek na drodze do Wrocławia. Są ranni

25/07/2022 09:36

Po wypadku zablokowana jest droga ze Strzegomia do autostradowego węzła Kostomłoty. Na miejscu pracują służby, dwie osoby są ranne.

***AKTUALIZACJA***


Ruch na drodze pomiędzy Strzegomiem i Kostomłotami odbywa się normalnie.


***AKTUALIZACJA,godz. 9.45***


Jak informuje rzecznik prasowy świdnickiej straży pożarnej mł. bryg. Łukasz Grzelak, droga została odblokowana. Jednak przejazd jest mocno utrudniony, ponieważ w miejscu wypadku jest zwężenie. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.


- Około godz. 9.10 na skrzyżowaniu drogi krajowej 5 z drogą 3396D, czyli na wysokości Mielęcina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów dostawczych: iveco i mercedesa - przekazuje sierż. szt. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Reklama

Policjanci ustalili, że 55-letni kierowca iveco nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu od Wrocławia w kierunku Strzegomia 47-letniemu kierowcy mercedesa.


***


Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze ze Strzegomia do Wrocławia. Do wypadku doszło w poniedziałek, 25 lipca, około godz. 9 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Mielęcin.


W miejscu wypadku pracują służby, droga jest zablokowana: nie ma dojazdu od strony Strzegomia w kierunku Kostomłotów i do autostrady A4. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrada informuje, że dwie osoby zostały ranne. Na drodze krajowej nr 5 tworzą się duże korki.

Reklama

Do wypadku doszło w Mielęcinie:



 


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości